top of page

Mooie start van onze stichting

Edgar Kan

3 dec. 2021

Een mooie start van onze stichting!

We hebben een goede start kunnen maken met onze stichting. We hebben inmiddels al meer dan 200 reacties van chauffeurs die zich willen aansluiten. We roepen alle zelfstandigen op om mee te doen! Samen staan we echt sterker. 


Binnenkort organiseren we een grote chauffeurs bijeenkomst. Vandaag hebben we ook met Uber gesproken over onze plannen. Zij begrijpen onze zorgen. Niet alleen over de rechtszaak met FNV, maar ook onze zorgen met betrekking tot het gebruik van de app. Heel fijn is dat Uber heeft gezegd met ons te willen blijven praten en ook wil kijken om ons als stichting te ondersteunen.

 

Ben je ook zelfstandige taxichauffeur en heb je je je nog niet aangesloten bij ons aangesloten bij ons? Doe dan vooral mee! Stuur een berichtje naar reactie@svzc.nl of 0638241791 met je naam en contactgegevens.

bottom of page